Březen 2010High School Musical 1,2,3 - popis

22. března 2010 v 18:27 | Mickey.Roman
High School Musical:
High School Musical je americký "udělaný-pro televizi" hudební film, publikovaný a distributovaný Disney. Byl vydán 20.1.2006.

Film byl jeden z nejúspěšnějších na Disney Channel Original Movies, publikovaný s pokračováním a delimitací potvrzení a soundtrackem, který byl komerčně nejúspěšnějším albem roku 2006.

High School Musical je příběh dvou středoškoláků: Troye Boltona, kapitána basketballového družstva a Gabrielly Montézové, právě přistěhované, stydlivé studentky, která vyniká v matematice a vědě. Společně se účastní školního muzikálu. Navzdory ostatních studentů, kteří se snaží překazit jejich sny, Troy a Gabriella dále přetrvávají a povzbuzují ostatní okolo. Nakonec Troy a Gabriella vyhrají hlavní role v muzikálu i přes intriky Sharpay a Ryana.
hsm1
High School Musical 2:
Láska Gabrielly a Troye trvá i o prázdninách, kdy si s partou spolužáků přivydělávají v místním klubu který vlastní rodiče Sharpay a Ryana. Jejich společnou vášní je muzika, a tak není divu, že se přihlásí do pěvecké soutěže, kterou jim bude komplikovat hádka kvůli Sharpay. Gabrielle se nelíbí že Sharpay koketuje s Troyem a on se nechá ovládat. Gabriella se s Troyem na chvíli odloučí a Troy se pohádá se svým týmem Wildcats.

Troy řekne Sharpey co opravdu chce. Sharpay je uplně zaskočena protože toto nečekla. Tento rozhovor slyšela Kelsi a řekne to Chadovi a ryanovi který se stal jedn z týmu Wildcats. Troy bude za Tygrama a omluví sem jim a ryan mu domluví aby spíval se Sharpay v soutěži a Try to příme. Místo Sharpey bude zpívat Gabriella a zase se dají s Troyem dohromady. A vše skončila jak má. Troy je zase s Gabriellou a má zpátky i svůj tým Wildcats.
hsm2
High School Musical 3:Maturitní ročník:
Díky mezinárodnímu castingu, kterého se zúčastnilo více než tisíc mladých herců z různých koutů USA, Kanady a Velké Británie, budou představeny tři mladé nastupující hvězdy muzikálové scény: Matt Prokop, Justin Martin a Jemma McKenzie-Brownová.
V připravovaném filmu Walt Disney Pictures "Muzikál ze střední 3", jehož podtitul v originále zní "Senior Years", byli herci obsazeni do rolí starších studentů říkajících si Wildcats.

Tři nové tváře
Trojice hvězdných nováčků rozšíří herecké obsazení předchozích dvou filmů, a tak se opět můžeme těšit na již známé tváře: Zac Efron, Vanessa Hudgensová, Ashley Tisdaleová, Lucas Grabeel, Corbin Bleu a Monique Colemanová. Natáčení zbrusu nového filmu začíná již koncem tohoto měsíce pod režijním vedením Kennyho Ortegy, jenž je podepsán pod oběma předchozími snímky pro Disney Channel.

Ortega k přípravám třetího filmu říká: "V báječném scénáři Petera Barsocchiniho přibyly tři nové postavy. Tak jsme zorganizovali masivní casting napříč severní Amerikou a Anglií, abychom našli ty správné mladé herce. A jsme si jisti, že s těmito talentovanými umělci přichází do našeho třetího filmu ze střední školy East High spousta humoru, překvapení, nová zápletka a skvělá muzikálová zábava. Jemma je jednou z mnoha mladých hereček, které jsme potkali v Londýně. Zapůsobila na nás svými pěveckými a tanečními výkony a navíc je ohromně bezprostřední a spontánní. Matt má úžasné osobní kouzlo a výrazný smysl pro humor. A Justin je osobnost se silným charismatem a k tomu je ještě skvělý komediální herec, který umí velmi dobře tančit."
hsm3


Alice in Wonderland/Alenka v říši divů

20. března 2010 v 12:37 | Mickey.Roman |  Alice in Wonderland/Alenka v říší divů

Devatenáctiletou Alenku, občanským jménem Alice Kingsleyovou čeká zážitek, na který hned tak nezapomene. Když ji na viktoriánské zahradní slavnosti na její počest požádá o ruku Hamish, bohatý, ale přihlouplý syn lorda a lady Ascotových, sebere se a uteče pryč. Vydá se za králíkem v saku a s kapesními hodinkami, kterého viděla pospíchat po louce.

Bílý králík (kterého namluvil Michael Sheen) záhy zmizí do králičí nory. Alenka najednou pocítí zvláštní nutkání následovat ho, do nory spadne a po pádu, který působí skoro jako podivný sen, se ocitne v kruhové místnosti s celou řadou dveří. Poté, co si zkusí lahvičku s nápisem "Vypij mě", jejíž obsah způsobí, že se zmenší, a koláčem, na kterém je zdobeně napsáno "Sněz mě" a po kterém se zase zvětší, se jí nakonec podaří jedněmi z dveří projít a ocitá se v ohromujícím a fantastickém světě.

Tam se setkává s celou škálou pozoruhodných postav, od vychloubačného Plcha až po vyšinutého Kloboučníka (Johnny Depp), od zubící se kočky Šklíby (namluvil Stephen Fry) až po houseňáka Absaloma, kouřícího vodní dýmku (a promlouvajícího hlasem Alana Rickmana), od podivné Bílé královny (Anne Hathaway) až po její zlou starší sestru Srdcovou královnu (Helena Bonham Carter).
a

Hannah Montana: Season 4-Hannah Montana Forever +Promo

19. března 2010 v 19:57 | Mickey.Roman |  Hannah Montana
Lidé už mohli vidět 3.série seriálu Hannah Montana.Od ledna se začala natáčet závěrečná série s názvem Hannah Montana Forever (4 série). Od konce července dívaci v Americe budou moci vidět tuto sérii.U nás tato série začne až v roce 2011 buď hned na začátku roku (v lednu) a nebo někdy na jaře to ještě není jasné...tady máte Promo ukázku:


Prosím nekopírovat sehnal jsem to z jednoho amerického časopisu a sám jsem si to nechával překládat(není to uplně všechno co tam bylo protože něco mi nedávalo smysl) a pokud si to budete chtít dát na svůj blog tak mi to napište do komentářů a já si to ještě promyslím.

Toy Story 3 bude v kinech 18.června

19. března 2010 v 16:52 | Mickey.Roman |  Toy Story 3

ts3


Program na dnešní den 19.3.-pátek

19. března 2010 v 5:55
06.00
Náhradníci

06.30
Sladký život Zacka a Codyho

07.00
Phineas a Ferb

07.30
Phineas a Ferb

08.00
Malí Einsteinové

08.25
Mickeyho klubík

08.50
Moji přátelé tygr a Pú

09.15
Mistr Manny

09.40
Mickeyho klubík

10.10
Brendy a pan Fiškus

10.35
Vladařova nová škola

11.00
Pokemon

11.25
Sonny ve velkém světě

11.50
H2O: Stačí přidat vodu
12.20
Hannah Montana

12.45
Kid Vs Kat

13.10
Náhradníci

13.35
Phineas a Ferb

14.00
Sladký život Zacka a Codyho

14.25
Kouzelníci z Waverly

14.50
Sonny ve velkém světě

15.15
Americký drak

15.40
Pokemon

16.05
Jonas

16.30
Phineas a Ferb
17.00
Aaron Stone

17.30
Sladký život Zacka a Codyho

18.00
Hannah Montana

18.30
Hannah Montana

19.00
Kouzelníci z Waverly

19.30
Sladký život Zacka a Codyho

20.00
Zeke a Luther

20.30
Kouzelníci z Waverly

21.00
Sonny ve velkém světě

21.25
Americký drak

21.50
Sladký život Zacka a Codyho

22.15
Kid vs Kat

22.40
Phineas a Ferb

23.05
Špionky

23.30
Monster Buster Club


Sladký život Zacka a Codyho-hlavní postavy

16. března 2010 v 16:52 | Mickey.Roman |  Sladký život Zacka a Codyho
Dylan Sprouse
role
Zack Martin
role
Cody Martin
role
London Tipton
role
pan Moseby
role
Carey Martin
role
Maddie Fitzpatrick

Vítej

15. března 2010 v 23:45 | Mickey.Roman
Vítej na blogu o disney channelu...blog se teprve rpzjíždí a co Vás tu bude čekat?...:Každý den bude v menu program,budou tu různé informace o hercích a o seriálech nebo o filmech co na Disney Channel dávají,také tu budete mít celé díly ze seriálů z disney,taky celé filmy které zrovna dávali na disney...doufám že se Vám na tomto blogu bude líbit....jd si objednat desing a jdu udělat různé věci tady na blogu..